Kullanım Şartları

Kullanım Şartları

Lütfen web sitesini kullanmadan önce aşağıdaki kullanım koşullarını ve feragatnameyi dikkatli bir şekilde okuyun. Web sitemizi kullanarak, bu kullanım koşullarını kabul etmiş sayılırsınız. Bu kullanım koşullarını kabul etmezseniz, bu siteyi kullanamazsınız. Kuruluşumuzun'ın web sitesi, bu kullanım koşullarını değiştirme, değiştirme veya güncelleme hakkını saklı tutar ve web sitemize gönderildikleri andan itibaren bu tür değişiklikleri, değişiklikleri veya güncellemeleri kabul etmiş sayılırsınız. Şartları düzenli olarak kontrol etmek sizin sorumluluğunuzdadır.

Telif Hakkı

Web sitemizde metin, grafik, logo, düğme simgesi, resim ve yazılım gibi tüm içerikler, Kuruluşun web sitesinin veya içerik tedarikçilerinin mülkiyetindedir ve ABD ve uluslararası telif hakkı yasaları tarafından korunmaktadır. Kuruluşun web sitesiyle bir sipariş vermek veya web sitesini bir alışveriş kaynağı olarak kullanmak amacıyla web sitesinin basılı kopya bölümlerini elektronik olarak kopyalamak ve basmak için izin verilir. Kuscugrup.Com veya ilgili içerik tedarikçileri içeriğinin çoğaltılması, değiştirilmesi, dağıtımı, iletimi, yayınlanması, görüntülenmesi veya performansı da dahil olmak üzere diğer herhangi bir kullanım kesinlikle yasaktır.

Ticari Markalar

Bu web sitesinde görünen tüm ticari markalar, logolar, hizmet markaları ve ticari isimler, Kuruluşun web sitesinin ve diğer ilgili sahiplerin ticari markalarıdır.

Feragatname

Sınırlayıcı olmaksızın metin, grafikler ve bağlantılar da dahil olmak üzere, web sitesinde yer alan ve / veya reklamı yapılan bilgiler, hizmetler, satışa sunulan ürünler ve / veya reklamlar "olduğu gibi" temin edilmeksizin garanti verilmeksizin sağlanmaktadır. Kuruluşun web sitesi ve tedarikçileri, kanunen izin verilen azami ölçüde, ticarete elverişlilik veya belirli bir mesleğe uygunluk garantisi de dahil ancak bunlarla sınırlı olmamak üzere, söz konusu bilgi, hizmet, ürün ve materyal ile ilgili açık veya zımni hiçbir beyan ve garantiyi reddetmektedir. Amaç, unvan, ihlal etmeme, bilgisayar virüsünden özgürsün ve işlem sırasındaki veya ilerleme sebebiyle ortaya çıkan zımni garantiler. Buna ek olarak, Kuruluşun web sitesi ve tedarikçileri, website.Com aracılığıyla erişilebilen bilgilerin doğru, eksiksiz veya güncel olduğunu beyan ve taahhüt etmez. Yazım hatalarından sorumlu değiliz. Fiyat ve doluluk durumu önceden bildirilmeksizin değiştirilebilir.

Kullanıcı yorumları ve diğer yorumlar

Bu sitede veya sitesinde Kuruluşun web sitesine verilen veya siteyi kullanmanızla bağlantılı olarak sunulan tüm yorumlar, yorumlar ve diğer sunumlar Kuruluşun web sitesinin malıdır ve kalır. Bu tür açıklamaların açıklanması, sunulması veya sunumunun yapılması, yorumlarla ilgili tüm fikri mülkiyetlerde Kuruluşun web sitesine verilen tüm dünya çapındaki haklara atama sayılır.

Tarafından Kuruluşun web sitesine gönderilen hiçbir yorum telif hakkı, ticari marka, gizlilik veya diğer kişisel veya mülkiyet hakları da dahil olmak üzere üçüncü tarafların herhangi bir haklarını ihlal edeceğini kabul ediyorsunuz. Ayrıca, tarafınızdan siteye yapılan hiçbir yorumun hakaret içeren veya yasadışı, küfürlü veya müstehcen bir materyal olacağını kabul etmiş sayılırsınız. Yaptığınız yorumların içeriğinden yalnızca siz sorumlu olacaksınız.

Kuruluşun web sitesinin gizlilik politikamıza uygun olarak bilgi kullanabileceğini ve / veya açıklayabileceğini kabul ediyorsunuz.