Faaliyet Alanlarımız

cephe giydirme sistemleri kayseri

Cephe Sistemleri

Aluminyum  Kompozit Panel Cephe Sistemleri konusunda yıllara dayanan  tecrübemizi siz müşterilerimizin hizmetine sunmak , Sektördeki her türlü yenliği yakından  takip etmek , Müşteri memnuniyetini artırmak ve Müşterilerimize Farkı ve Kaliteyi Sunmak asli görevimizdir  ilkesiyle çıktığımız yolda Sektörün  öncü firmalarından  biri haline gelmemiz Ne kadar doğru bir yol izlediğimizin ıspatıdır. Geçmişde Çalıştığımız her müşterinin bu gün bize referans olmasının mutluluğu tabiki paha biçilemez.Silikon Cephe Sistemlerinde ; kapaklı, yarı kapaklı, tam silikon Cepheler yapmaktayız. Mimari Tasarım ve Görsel estetiğe verdiğimiz önemi montaj ve uygulamanın her aşamasında da devam ettirmemiz bizi ayrıcaklı kıldığı gibi müşterilerimizin İşlerinide özel ve eşşiz kılmaktadır.Kaliteli hizmetin  yanı sıra müşterilerimize kaliteli malzeme ve ürünler sunabilmek için  sürekli arayış içindeyiz En güvenilir En kaliteli ve %100 yerli ürünleri tercih etmekte prensiplerimizin başında gelmektedir.


Bilişim & Yazılım

Günümüz iş/kurum hayatında, süreklilik ve sürdürülebilirlik önemli bir yer tutmaktadır. Kurumlar ihtiyaçlarını karşılamak, kendilerini geleceğe hazırlamak için sürekli olarak çaba sarf etmektedir. Büyüyen ekonominin, kısalan mesafelerin getirdiği olumlu yönleri kullanmanın yanı sıra, olumsuz yönlerine karşı da kendilerini korumaya çlışmaktadır. Artık kendi başına olmak diye bir seçenek yok! Mutlaka büyük havuzda yer alınmalıdır! Yeni ekonomi ve hayat biçiminin getirmiş olduğu bu durum, kurumları sadece ürün/hizmet üreten yer olmaktan öteye taşımaktadır. Artık üretim aşamlarını, yeniliklerini, verimliliği düşünmek zorundayız. Teknoloji ve çağın getirisi bu durumu, teknolojinin kullanımı ile kendi lehimize çevirmek elimizde! Kullanılacak teknoloji ve alt yapı ile; iş yükünü azaltmanın yanı sıra büyümek, her an hazır olmak, öncü kurum olmak/kalmak gibi sizi bir üst basamağa taşıyacak olumlu getirileri de kazanmış olacaksınız. Kurumlar mümkün olan en iyi çözümü tek noktadan yakalamayı hedefler. Bu bağlamda KUŞCU BİLİŞİM olarak kurumlara tek noktadan çok çözüm sunuyoruz. Şimdiye kadar aldığımız geri dönüşler ise doğru noktada olduğumuzu bize kanıtlamıştır. Çözümlerimizin tamamı kendi bünyemizde olup, alanında uzman ve deneyimli mühendisler ile yürütülmektedir. Kurumlara özel hazırlanan çözümlerin her aşaması dikkatli ve bilimsel teknikler uyarınca ele alınmaktadır. Kuruma yenilikleri getirmenin yanı sıra gelenekselleşmiş değerlerini de korumayı görev bilmekteyiz.

bilişim, yazılım,kayseri bilişim, kayseri yazılım, kuşcu bilişim, kuşcu yazılım

kayseri inşaat, kuşcu inşaat, kayseri inşaat şirketi, kuşcu grup inşaat, maraş inşaat, yozgat inşaat, sivas inşaat

İnşaat & Taahüt İşleri

Kuşcu İnşaat'in temel değerleri, en iyi inşaat hizmetlerini müşterilerimize sunmak 10 yılı aşkın bir süredir şekillendirilmiştir. Zaman testine kadar ayakta duruyorlardı ve bu ilkeler temel kaygılarımızı koruyordu. Kaliteyi, çalışma hızını veya başka herhangi bir yapıyı kesmeyi hiç denemedik. Verimlilik sözümüzü tam olarak yerine getiriyoruz!

Dürüst olmak gerekirse, yeni bir müşterinin zorlu bir projeyle yaratıcı ve teknik düşüncelerimizi zorladığında seviyoruz! Kültürümüzün bir parçası olarak yenilikçiliği ve yaratıcılığı, deneyim ve becerikli yürütmeyi destekliyoruz. Bu nedenle, uzun bir geçmişi aşan bir süredir müşterilerimiz, mühendislik ve tasarım enigmalarının yenilikçi, endüstri meydan okuyucu çözümler ürettiği alışılmışın dışında, karmaşık projeler için bizi seçtiler.


Elektrik & Elektronik

Her şeyi düzeltmek!

Bir dizi elektrikle ilgili sistem ve cihaz bakım, onarım ve bakım yapmak için biz profesyoneliz!

Deneyimli Mürettebat

Ekibimizin tüm üyeleri, elektrik tesisatıyla çalışmak için uzun süre pratik bir tecrübeye sahipler!

Daima hazır!

Elektrik sisteminiz ve bileşenlerinizle karşı karşıya kaldığınız konunun ortaya çıkmasına rağmen, acil ekip size yardımcı olmaya hazır olacak!

Bağlılık Programları

Bir kez müşterilerimizden biriysen, her zaman% 10 indirim almak için üyelik kartını kullanabileceksin!

kayseri elektrik, elektrik kayseri, kuşcu elektrik, kuşcu grup elektrik

kayseri dekorasyon, kayseri dekor, kuşcu dekor, kuşcu dekorasyon

Dekorasyon Dizayn

ÖZEL KOLEKSİYONLAR Hayatınızın vazgeçilmezi dekorları özel tasarımlarla sizlere sunan Kuşcu Dekorasyon'un en yeni trendlere göre sunduğu her zevke uygun dekor modellerini websitemiz'de ya da mağazalarımızda keşfedin!

Özel İç Mimari Tasarımlar için Bizimle İletişime Geçmeyi Unutmayın..

Daima Aykırı eşşiz ve kaliteli Projelerle sizinleyiz..


Modüler Mobilya

Özel Tasarım Kullanışlı Gösterişli ve Esnek Ölçülerde Mobilyalarla Ev ve ofislerinizin vazgeçilmezi oluyor. Bizi Farklı kılan sizin Evinizi yada ofisinizi kendi standartlarımıza uydurmaya çlışmıyoruz. Sizin mekanınıza göre özel tasarımlar oluşturup ahenk i sağlıyoruz.

Muftak dolapları , Banyo Dolapları , Yatak odası , Yemek Odası , Vitrin , Sehpa , Vestiyer , Lambiri , Duvar Üniteleri , Kitaplık , Çalışma Masası , vb

kayseri mobilya, mobilya kayseri, kuşcu mobilya, kuşcu grup mobilya

kayseri nakliyat, nakliye kayseri, badi nakliyat, kuşcu nakliyat

Nakliyat & Taşımacılık

Hizmette kalite birinci önceliğimiz olup, hizmette güven esasıyla hareket etmekteyiz. Lojistik alanında müşterilerine kaliteyi en uygun koşullarda veren firmamız bunun yanı sıra Alanında uzman, bilgili, tecrübeli ve güvenilir personeli ile birlikte, her zaman daha iyi ve kaliteli olabilme hedefi doğrultusunda çalışmalarını profesyonelce sürdürmektedir. Günümüz iş hayatında, süreklilik ve sürdürülebilirlik önemli bir yer tutmaktadır. Müşterilerimizin ihtiyaçlarını karşılamak, kendilerini geleceğe hazırlamak için sürekli olarak çaba sarf etmekteyiz.


Döküm Mermer Dekorasyon

Ayrıcalığın, estetiğin birleştiği Görsel şölen kalitenin ürünlere yansıdığını ilk bakışta far edeceksiniz. Döküm mermer sektöründe bir çok inşaat firmasının ilk tercihi olmamız ne kadar doğru işler yaptığımızın bir tescilidir. Müşteri memnuniyeti önceliğini kendimize ilke edinerek devam ettiğimiz yolda taleplerinizi ve fikirlerinizi önemsiyerek Bu gün sektörün öncü kuruluşlarından biriyiz. ...

kayseri mermer, kayseri döküm mermer, kuşcu mermer, kuşcu grup mermer, kuşcu döküm mermer

Her Zaman  Sizin İçin En  İyi Olanı Düşünüyor Ve Yapıyoruz..!

Müşterilerimizi Önemsiyoruz.